HAKKIMIZDA

 

Biz Kimiz?

Tecrübemiz ve yaratıcı tasarımlarımızla siz değerli müşterilerimizin en dikkat çekici ve etkileyici internet sayfalarına sahip olmanız için çalışıyoruz. Php,  Html, Flash web siteleriyle dünyaya açılan pencereniz olmaya sizin için teknoloji çağının nimetlerinden en fazla faydalanmanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Faaliyet Alanlarımız?

  • •Web Site tasarım

  • •İnternet reklamcılığı,

  • •Banner tasarımı,

  • •Logo

  • •Afiş

çalışmalarıyla her türlü dizayn işleri için sadece bize ulaşmanız yeterli.

Neden Biz?

7 yıllık tecrübe, sürekli yenilenen bakış açımız, zamana ve hızla ilerleyen teknolojik dünyayı takip eden ekibimiz, çalıştığımız kaliteli ve güvenli hosting firması, zamanında teslim ve içerik güncellemeleri sizin için sayabileceğimiz tercih sebeplerinden sadece bir kaçı..

Kalite ve Güven 1und1

Firmamız dünyanın sayılı hosting firmalarından biri olan 1und1 ile iş birliği yapmaktadır. Her türlü teknolojik kaygınız sanal güvenliğiniz için hosting firmamızı sizlere biraz tanıtalım..

1&1 Hosting 1998 yılında çalışma hayatına başladığında basamakları çok hızlı yükseldi ve bir anda hosting sektörünü İngiltere ve Avrupa’da domine etti. Ardından 2003 yılında Amerika şubesini açan şirket, bugün Dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biridir. 9 milyondan fazla müşterisi bulunan 1&1, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek olan hosting paketleriyle karşımıza çıkıyor.

1&1 pek çok Yabancı hosting firmasından sunucularını dünyanın farklı ülkelerine yerleştirerek ayrılmış durumda. Operasyona Avrupa'da başlamış olmanın verdiği avantajla, isterseniz Avrupa, isterseniz Amerika sunucularında sitelerinizi host ettirebilirsiniz. Bu da yayın yaptığınız kitleye göre bir performans yükselişi sağlayacaktır. Yaptığımız standart testler bize 1&1'ın performansıyla ilgili bir problem olmadığını gösteriyor. Türkiye'den yapılan upload'larda hızda yer yer stabilitenin kaybolduğunu gördük. Eposta testlerimizde ise herhangi bir problem yaşamadık.

Dünyanın 5 ayrı yerinde 65.000 sunucu üzerinde 9 milyon'dan fazla müşteri ve 10 milyondan fazla kayıtlı alan adı. Aslında daha fazla söylenecek birşey yok ama hadi yine de biraz bahsedelim. 1and1 hosting, bu büyüklükte bir operasyonu yönetmek için içlerinde Google, Plesk, Symantec and HP/Compaq gibi şirketlerin bulunduğu devlerle çalışıyor. Sadece yazılım departmanında 250'den fazla kişi çalışan şirkette sunucu ve yazılımların son teknoloji olmasına özen gösteriliyor. Sunucular sürekli yenilleniyor ya da parça parça yenileniyor.

Müşteri destek birimi 7 gün 24 saat hizmet veren şirket ister email ister telefonla sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmaya çalışıyor. Her müşteri destek elemanı işe başlamadan önce ciddi bir eğitime tabi tutulması 1&1 müşterileri için iyi bir avantaj. Müşteri destek ekibinde yapıtğımız testlerde telefona cevap verme sürelerinin bazen 5 dakika üzerine çıktığını gördük.